Середа, 26.02.2020, 10:50
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Актуально...

Головна » Актуально...

Нові стандарти - нова школа
  В рамках Всеукраїнської акції "Нові стандарти - нова школа"
      10 серпня делегація Білоцерківського району у складі начальника відділу освіти Литвина А.В., завідуючої РМК Лавренчук Г.М., методиста з початкової освіти Роєнко С.М. завітала до колег Борзнянського району Чернігівської області.

     У ході зустрічі гості ознайомились з особливостями освітньої системи Борзнянського району, інноваціями в управлінській діяльності відділу освіти та методичного кабінету, досягненнями педагогічного та учнівського колективів району, станом готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти, а також відвідали Борзнянську гімназію імені Пантелеймона Куліша, Борзнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Головеньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Галайбинську ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ "Світлячок". Про актуальні питання розвитку Борзнянського району та освітньої галузі розповідали голова  райдержадміністрації Дробот А.А. та начальник відділу освіти Ярошенко Л.М. У заході взяли участь Андрієць С.В. - завідуюча РМК, голова профспілки працівників освіти, працівники відділу, методичного кабінету, педагоги району.

     Делегацією Білоцерківщини було відзначено високий рівень підготовки закладів до нового навчального року, створення належних умов для навчання і виховання майбутніх першокласників: облаштовані навчальні кабінети, оснащені ігрові куточки, передбачені парти для батьків першокласників тощо.

   В рамках  круглого столу за участю заступника Міністра Бориса Жебровського відбулась цікава і конструктивна бесіда з питання впровадження нових державних стандартів початкової школи. Освітяни підкреслили важливість зазначеної акції, адже саме така форма обміну досвідом є ефективною і дієвою.

    Зустріч освітян Білоцерківського та Борзнянського району подарувала незабутні враження, приємне спілкування, нові ідеї і стала основою для подальшої співпраці колег сусідніх областей.


Категорія: Актуально... | Додав: Admin (11.08.2012)
Переглядів: 405 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал