Понеділок, 17.02.2020, 01:08
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Актуально...

Головна » Актуально...

Акція "Нові стандарти - нова школа" триває...
Акція "Нові стандарти - нова школа" триває...

    17 серпня до Білоцерківського району завітали колеги з Черкащини. Делегацію очолював начальник відділу освіти Черкаської райдержадміністрації Шовкопляс А.І. Гості знайомилися з освітньою системою Білоцерківщини, цікавились підготовкою навчальних закладів до нового навчального року, впровадженням нового Державного стандарту початкової освіти.

     Освітяни сусідньої області відвідали ряд навчальних закладів району: в Узинській гімназії директор Щербань Т.В. розповіла про створення умов навчання і виховання обдарованих дітей, керівник Узинської ЗОШ №2 Бойко С.В.  познайомила з  формуванням здоров’язбережного середовища,  валеологічної культури учасників навчально-виховного процесу; у наступності дошкільної і початкової освіти колеги пересвідчились, відвідавши ДНЗ "Сонечко" м. Узин. Приємні враженння викликало  відвідування Сухоліського НВК, де директор Олійник О.І. показав новозбудоване приміщення школи, поділився планами щодо розвитку закладу.
     Про розбудову освітньої системи Білоцерківського району в умовах реформування суспільства, регіональні пріоритети розвитку освіти, науково-методичний супровід діяльності навчальних закладів, забезпечення реалізації нових Державних стандартів  ділились думками під час круглого столу, в якому взяли участь Немна А.Я., голова Білоцерківської райдержадміністрації, Бачинська В.П., заступник голови райдержадміністрації, Нужда П.Л., заступник голови Білоцерківської райради та робочі групи освітян Білоцерківського і Черкаського районів.
     Учасники акції  переконались у готовності навчальних закладів до нового навчального року, побувавши також у Терезинському НВО та Шкарівській ЗОШ. Іванюсь Л.М., директор  Терезинського НВО, розповіла про інформаційно-методичний супровід  діяльності навчально-виховного закладу щодо запровадження нового Державного стандарту початкової освіти, а Крутаков О.В., директор Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділився досвідом з  розвитку матеріально-технічної бази, створення інформаційного середовища закладу, відзначив роль місцевої громади у вихованні та соціалізації дітей та учнівської молоді. 


     Підбиваючи підсумки перебування на Білоцерківщині, члени делегацій обговорили питання щодо шляхів впровадження нового Державного стандарту початкової освіти у 2012/2013 навчальному році, черкащани поділились враженнями, познайомили колег з власними досягненнями у розвитку  освіти Черкаського району. 

 Учасники зустрічі зазначили, що проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа» стало змістовним заходом, який дав можливість ознайомитися з підготовкою навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти, з новим досвідом, з новими ідеями. А співпраця, яка стане продовженням знайомства,  сприятиме впровадженню нових ідей у практичну діяльність.
Категорія: Актуально... | Додав: Admin (20.08.2012)
Переглядів: 538 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал