Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2013 » Жовтень » 4 » Змагання з легкої атлетики (багатоборство)
10:50
Змагання з легкої атлетики (багатоборство)

04.10.2013 року  в місті Біла Церква на стадіоні «Трудові резерви» відбувся турнір з легкої атлетики пам’яті відомого тренера А. К. Анцибора.  В той день зібралися кращі легкоатлети Київської області. Були і тренери, і вихованці Білоцерківської районної дитячої та юнацької спортивної школи.

Хочеться відзначити заслуженого тренера України з легкої атлетики  Коваленко Валентину Михайлівну, тренера відділення легкої атлетики Білоцерківської районної ДЮСШ, вихованці якої з Узинської №2 та Трушківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів стали переможцями та призерами турніру.

Засуха Артем, учень Трушківської ЗОШ,  став переможцем, виборовши золото у двоборстві 60м плюс стрибки у висоту, а також 60м плюс стрибки у довжину з розбігу. Також переможцем змагань стала Король Ірина, учениця Узинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2, виборовши золоту медаль з бар’єрного бігу та спринту. Срібним призером з цих видів спорту стала Новікова Валерія, а бронзовим призером   стала Сьомкина Владислава.

Тепер тренери та юні легкоатлети готуються до чемпіонату України з легкої атлетики!

Категорія: Спорт | Переглядів: 542 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0