|
Головна » 2017 » Листопад » 25 » "Запали свічку пам’яті"
16:14 "Запали свічку пам’яті" |
В Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» з метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років, було проведено урок-реквієм "Жнива скорботи".
Школярі почули про причини і жахливі наслідки геноциду українського народу таприєдналися до акції "Запали свічку пам’яті". Особливо зворушило дітей відеозвернення "І крізь століття пронесіть сльозу невинно убієнних".
|
Категорія: Шкільні новини |
Переглядів: 551 |
Додав: Аdmin
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
![Академія неперервної освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/akademija.jpg)
![Український центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/UCOKO.jpg)
![Київський регіональний центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/60504169.jpg)
![Методичний кабінет відділу освіти Білоцерківської РДА](//bcrvo.ucoz.com/avatar/s40326397.jpg)
![Державна інспекція навчальних закладів України](//bcrvo.ucoz.com/baner/P028506.jpg)
![Освітній портал](http://www.osvita.org.ua/banners/88x31/02/)
![ОСВІТА.UA](//metodist.ucoz.com/nova/NOVUNU/OsvitaUA_logo.png)
|