Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2014 » Квітень » 28 » Визначені переможці у змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»
10:04
Визначені переможці у змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

У чудовий весняний день 25 квітня в м. Узин на футбольних полях Узинської гімназії та Узинської школи №2 відбулися фінальні змагання районного етапу обласних змагань з футболу на призи клубу  «Шкіряний м’яч», у яких прийняли участь учні загальноосвітних навчальних закладів району у двох вікових категоріях: 2000 року народження та 2003 року народження та молодші. Розпочалися змагання урочистим відкриттям. З привітальним словом та побажаннями перемог до юних спортсменів звернулася директор спортивної школи Ганна Іванівна Яценко, та головний суддя змагань вчитель Узинської ЗОШ №2 Сергій Вікторович Сапожник.

І ось уже з перших хвилин у напруженій боротьбі юні спортсмени виборювали право захищати Білоцерківський район на обласних змаганнях.

Третє місце серед молодших учасників вибороли футболісти Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сапожник С.В.), друге  - спортсмени Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Троценко В.Г.). Бронзову нагороду серед старших учасників змагань отримали юні футболісти Трушківської школи, срібну нагороду отримали учні Узинської школи №2. А непереможними й найкращими в обох вікових категоріях стали юні футболісти Узинської ЗОШ №1 (вчитель Палієнко В.М.), які й вибороли золоті нагороди.  Директор Білоцерківської районної дитячо – юнацької спортивної школи Ганна Іванівна Яценко та методист районного методичного кабінету Надія Кимівна Бухарова нагородили переможців змагань грамотами відділу освіти та призами, побажали юнакам нових спортивних перемог та олімпійських вершин.

Категорія: Спорт | Переглядів: 520 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0