Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2015 » Грудень » 21 » Відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ
10:10
Відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ

17 грудня відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед юнаків 2003-2004 р.н. на базі ЗОШ № 22, м. Біла Церква.

На параді відкриття змагань учасників привітала директор ДЮСШ Ганна Іванівна Яценко, яка побажала  спортивних успіхів та досягнення олімпійських висот.

Команди змагалися на рівних, практично йшли нога в ногу. І лише в серії післяматчевих пенальті перемогу здобула команда «Освіта– Узин» збірна команда учнів Узинської ЗОШ №1 і Узинської ЗОШ №2 (тренери: Браганець М.А., Браганець О.А.), друге місце виборола команда Фурсівської ЗОШ (тренер Кривий В.О.), на третьому місці футболісти Трушківської ЗОШ (вчитель Троценко В.Г.). Кращими в своїх номінаціях відзначені: кращий воротар - Макарчук Максим (Терезинське НВО); кращий захисник - Шаркадій Ярослав (Узинська ЗОШ №1); кращим нападником визнали - Пашинського Олександра (Фурсівська ЗОШ).

Директор ДЮСШ Ганна Яценко нагородила переможців та призерів змагань кубками, медалями та грамотами. Від районної федерації футболу Геннадій Прищепчук подарував юним футболістам Терезинського НВО, які зайняли четверте місце, футбольного м’яча,  за активну участь у змаганнях.

Категорія: Спорт | Переглядів: 459 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0