Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Успіх юних легкоатлетів
12:50
Успіх юних легкоатлетів

04 жовтня відбувся відкритий Чемпіонат України ХІІ «Білоцерківський марафон». Крім основної дистанції 42км 195м до програми були включені та проведені забіги напівмарафону на 21км 141м та 10км 614м для дорослих, на 2км 270м для дітей 10-17 років, на 340м для дітей 7-9 років, 21м 34см для дітей до 7 років.

В марафоні взяло участь більше 2 тисяч спортсменів. Активну участь в змаганнях  взяли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Іщук Ольга, вихованка тренера-викладача ДЮСШ Оскерко Ніни Петрівни виборола бронзову медаль на дистанції 2км 270м. Також ще одну бронзову медаль здобула Добровольська Тетяна, яка тільки почала тренуватися у тренера-викладача Веремійчук Олени Мефодіївни, яка працює на базі Узинської ЗОШ І-ІІІст. №2.

Бажаємо тренерам та їх вихованцям нових здобутків та рекордів.

Категорія: Спорт | Переглядів: 392 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 5.0/1