Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2014 » Грудень » 22 » Успіх боксерів Білоцерківщини
14:18
Успіх боксерів Білоцерківщини

19-20 грудня в залі боксу  міста Білої Церкви відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті тренера Леоніда Павловича Штики на призи святого Миколая.

Хороших результатів досягли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера-викладача ДЮСШ Руслана Олександровича Кириченка так Росоха Олександр (вагова категорія 80кг) здобув золоту медаль змагань , срібні медалі вибороли: Котовський Артем (вагова категорія 46кг), Горбань Віктор(вагова категорія 35кг), Благушин Андрій (вагова категорія 35кг), Гришко Олександр(вагова категорія 55кг), бронзовими призерами стали Горун Олександр(вагова категорія 32кг), Міщенко Анатолій (вагова категорія 32,5кг), Політанський Юрій (вагова категорія 30кг), Мотузко Нікіта(вагова категорія 30кг).

Категорія: Спорт | Переглядів: 412 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0