|
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Тиждень Толерантності в НВК «Узинська гімназія»
15:57 Тиждень Толерантності в НВК «Узинська гімназія» |
В рамках тижня Толерантності в НВК «Узинська гімназія» відбулася акція «Україна толерантна», в якій взяли активну участь учні 1- 11 класів. Діти з задоволенням писали слова-синоніми толерантності та кріпили їх на символічне зображення карти України, за що отримували смачненький гостинець. Під час годин спілкування гімазисти вчилися розумінню й повазі інших, обговорювали,якими мають бути толерантні відносини в класі. Протягом тижня проходив конкурс «Краще селфі з учителем». У день обіймів гімназисти дарували одне – одному приємні відчуття , працювала пошта толерантності «Мені приємно тобі казати…».
|
Категорія: Шкільні новини |
Переглядів: 506 |
Додав: Аdmin
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
![Академія неперервної освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/akademija.jpg)
![Український центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/UCOKO.jpg)
![Київський регіональний центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/60504169.jpg)
![Методичний кабінет відділу освіти Білоцерківської РДА](//bcrvo.ucoz.com/avatar/s40326397.jpg)
![Державна інспекція навчальних закладів України](//bcrvo.ucoz.com/baner/P028506.jpg)
![Освітній портал](http://www.osvita.org.ua/banners/88x31/02/)
![ОСВІТА.UA](//metodist.ucoz.com/nova/NOVUNU/OsvitaUA_logo.png)
|