Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2015 » Грудень » 6 » Стартували змагання з футзалу серед команд дівчат
10:05
Стартували змагання з футзалу серед команд дівчат

05 грудня в м. Узин, проведено відкриту першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед команд дівчат 2003-2004 р.н.

Дівчата змагалися наполегливо та сміливо, боролися за кожен м'яч. З самого початку змагань активно включилися в гру учениці Узинської ЗОШ №1, від керівництвом вчителя та наставника Віктора Миколайовича Павлієнка.

В результаті наполегливої безкомпромісної боротьби  ІІІ місце виборола команда Пилипчанської школи, підготував команду вчитель-методист з фізичної культури Юрій Борисович Строкін.

ІІ місце зайняла команда Володарської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом тренера-викладача Сергія Миколайовича Вільчика.

Команда дівчат Білоцерківської районної ДЮСШ «Граніт» с. Шкарівка, під вмілим керівництвом свого наставника тренера-викладача  Альони Кваші виборола перше місце.

Кращим бомбардиром першості визнано Уретій Валентину (Білоцерківська районна ДЮСШ «Граніт» Шкарівська ЗОШ), кращим нападником визнано Костенко Аделіну (Пилипчанська ЗОШ), кращим воротарем першості визнано Оверчук Галину (Володарська ДЮСШ).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.

Побажаємо юним спортсменкам та їх наставникам високих нагород, спортивних злетів та досягнення спортивних вершин.

Категорія: Спорт | Переглядів: 425 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0