Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Спортивні новини Білоцерківщини
15:51
Спортивні новини Білоцерківщини

18 жовтня в м. Біла Церква відбувся Чемпіонат Київської області з волейболу серед дівчат 2001 року народження та молодших. У цьому навчальному році в Білоцерківській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на базі Узинської гімназії відкрилося відділення волейболу. В спортивну школу прийшов працювати молодий талановитий тренер Костянтин Нестеренко і вже на перших своїх змаганнях, його вихованці показали досить добрий результат, увійшовши в п’ятірку кращих команд дівчат області.

19 жовтня в м. Ставище проходив Відкритий чемпіонат Ставищенського району з боксу до Дня українського козацтва та Дня міста Ставище.

Юні боксери, вихованці тренера Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Кириченка Р.О., досягли високих результатів. Переможцями турніру стали спортсмени: Росоха Олександр (вагова категорія 80), Котовський Артем (вагова категорія 40), Горун Олександр (вагова категорія 31). Срібні нагороди вибороли: Мищенко Анатолій (вагова категорія 32,5), Благушин Андрій (вагова категорія 64), Великий Дмитро (вагова категорія 31), Мотузко Микита (вагова категорія 31), Політковський Юрій (вагова категорія 32). Команда Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи стала улюбленцем змагань. Нашим чемпіонам Рососі Олександру і Котовському Артему було доручено покладання  вінка вшанування та поваги козацтву до пам’ятника.

17-19 жовня в м. Івано-Франківськ  проходив Чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби серед команд ДЮСШ, СДЮШОР.      На гостинну землю Прикарпаття з’їхалися 22 команди з різних міст та регіонів України.

В змаганнях взяла участь команда з легкої атлетики Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. В загальнокомандному заліку наші вихованці посіли четверте місце серед 22 команд. Підготувала команду тренер Веремійчук О.М.

Категорія: Спорт | Переглядів: 487 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0