Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2014 » Листопад » 3 » Спортивні новини
13:00
Спортивні новини

З 31 жовтня по 02 листопада в залі боксу міста Білої  Церкви відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті видатних тренерів   Курілова В.І., та Косякова С.І. Змагання проводились з метою популяризації боксу серед дітей та молоді  та підвищення спортивної майстерності боксерів.

Вдало виступили вихованці тренера-викладача Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Руслана Кириченка, показавши такі результати: Горун Олександр (вагова категорія 31кг) виборов срібну нагороду турніру, Котовський Артем( вагова категорія 35кг) і Гришко Олександр (вагова категорія 50кг) стали бронзовими призерами змагань.

01 листопада в м. Фастові проходила  відкрита Першість Фастівської дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодших, де змагалися кращі дзюдоїсти Київщини.

В запеклій боротьбі вихованка Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Погрібна Дарина (вагова категорія 40 кг) виборола бронзову медаль змагань. Підготував юну дзюдоїсту тренер-викладач ДЮСШ Леонід Горчинський.

Категорія: Спорт | Переглядів: 432 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0