Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2014 » Березень » 25 » Серед переможців турніру знову наші боксери
13:55
Серед переможців турніру знову наші боксери
              З  21 по 23 березня в спортивному комплексі ДЮСШ м. Монастирище відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений 70-й річниці визволення Монастирищенського району від німецько-фашистських загарбників та з нагоди 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка.
           Слід відзначити, що змагання проводились з метою популяризації спорту, підвищення спортивної майстерності, якісного відбору спортсменів до збірної команди України з боксу. В змаганнях взяли участь спортсмени Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Знову непереможними стали вихованці тренера Кириченка Руслана Олександровича. Золоті медалі Чемпіонату вибороли Росоха Олександр (вагова категорія 75 кг) та Благушин Андрій (вагова категорія 54 кг). Котовський  Артем (вагова категорія 44 кг) здобув срібну медаль. Колесник Владислав (вагова категорія 57 кг) та Ступаченко Назар (вагова категорія              54 кг) вибороли бронзові нагороди.
          Нагородження переможців і призерів Чемпіонату проводили срібний призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Денис Беринчик  та чемпіон Європи Максим Бурсак, які побажали нових успіхів на боксерському рингу.

Категорія: Спорт | Переглядів: 534 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0