Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2014 » Лютий » 4 » Серед лідерів - юні боксери Білоцерківщини
19:03
Серед лідерів - юні боксери Білоцерківщини
      У місті Біла Церква проходив Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2000-2001 року народження. Мета та завдання Чемпіонату не тільки популяризація боксу серед дітей та молоді, а й виявлення перспективних боксерів, головне завдання Чемпіонату - відбір спортсменів до складу збірної команди області для участі у Чемпіонаті України.
     Знову відзначилися вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, учні тренера Руслана Олександровича Кириченка,  який заохотив та зацікавив до занять боксом не тільки учнів м. Узина, а також села Розаліївки.
    Уже неодноразовий чемпіон області  Росоха Олександр (вагова категорія 75 кг) в котрий раз був непереможним, виборовши золоту медаль Чемпіонату. Благушин Андрій (вагова категорія 51кг) став срібним призером. Бронзові медалі здобули Гришко Олексій (вагова категорія 48кг), Поліщук  Олександр (вагова категорія 61кг), та Котовський Артем (вагова категорія 31кг)
   Улюбленцем Чемпіонату став зовсім юний учасник Литичевський Єгор (2007р.н), який не тільки проявив себе як завзятий юний боксер, у своїй ваговій категорії (25кг), але й був одним з найкращих.
    Тож привітаємо тренера та його вихованців з успішним виступом на змаганнях та побажаємо їм подальших перемог!
Категорія: Спорт | Переглядів: 455 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0