Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2013 » Листопад » 16 » Серед кращих юних легкоатлетів - білоцерківці
09:27
Серед кращих юних легкоатлетів - білоцерківці
    16 листопада цього року в легкоатлетичному манежі міста Бровари відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки та дівчата 1997 р.н. та молодші).
    Головним завданням змагань був відбір спортсменів до складу збірних команд Київщини для участі в чемпіонатах, Кубках та Всеукраїнських змаганнях. Отож, щоб показати себе,  у Бровари приїхали усі найкращі юні легкоатлети області.
Білоцерківська районна дитячо-юнацька спортивна школа стала одним з лідерів командних змагань. Під керівництвом старшого тренера відділення легкої атлетики Г.Ф. Пташника до складу збірної команди були відібрані кращі спортсмени нашого району.
   На змаганнях з бігу на 600 метрів срібним призером став наш земляк Віталій Житовоз, а Дарина Кучинська виборола бронзу. Готувала цих спортсменів досвідчений тренер Н.П. Оскерко.
   Знову проявив себе Артем Засуха, вихованець тренера В.М. Коваленко, який був другим в стрибках у довжину з результатом 6 метрів  і 04 сантиметрів. У спортивній ходьбі на 3000 метрів першою на фініші була Діана Данилюк, вихованка тренера  О.М.Веремійчук - вона принесла команді золоту винагороду.
Також хороші результати на обласних змаганнях показали Юрій Хоптян, Катерина Івоненко, Марина Береговенко та  Інна Кавун - учні тренерів Г.Ф. Пташника і Т.М.Яненко.

Категорія: Спорт | Переглядів: 514 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0