Середа, 26.02.2020, 09:35
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук
Головна » 2013 » Березень » 21 » Пройшов Х районний конкурс із фізики „Найрозумніший”.Вітаємо переможців...
20:50
Пройшов Х районний конкурс із фізики „Найрозумніший”.Вітаємо переможців...

   21 березня 2013 року було проведено Х районний конкурс із фізики „Найрозумніший”, присвячений 90-річчю утворення Білоцерківського району. Результати конкурсу „Найрозумніший” із фізики свідчить про те, що в школах району проводиться цілеспрямована робота із здібними і обдарованими дітьми. Високий рівень знань із фізики виявили учні Узинської №1, Фурсівської, Озернянської, Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Піщанського, Розаліївського НВО „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Маловільшанського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Чупирянського НВО „ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок”, Скребишівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
  Не взяли участь у конкурсі учні Потіївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сухоліського НВК „ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок”, Тарасівського, Яблунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Відповідно до рішення журі та оргкомітету конкурсу з фізики „Найрозумніший” переможцями та призерами стали:

 № з/п Місце Клас  ЗНЗ                               Прізвище, ім’я учня-переможця  Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1          І         8     Чупирянське НВО          Селезньова Альона                   Кумайгородський В.В.
2          І         9     Чупирянське НВО          Жосан Богдан                            Кумайгородський В.В.
3          І         10    Узинська ЗОШ №1        Бовкун Альона                           Бойко В.М.
4          І         11    Озернянська ЗОШ І-ІІІ  Сокол Олена                              Корбут С.І.

5          ІІ        8     Скребишівська ЗОШ І-ІІ  Ярмоленко Олександр               Яценко В.Ю.
6          ІІ        9     Фурсівська ЗОШ І-ІІІ      Коваленко Ольга                      Шевченко М.І.
7          ІІ        10   Піщанське НВО               Новак Вікторія                          Ходаківська Ю.В.
8          ІІ        11   Розаліївське НВО            Бялківський Євгеній                 Бялківська Н.В.

9          ІІІ       8     Узинська ЗОШ №1          Коваль Микола                         Бойко В.М.
10        ІІІ       9     Озернянська ЗОШ І-ІІІ    Хрипко Станіслав                     Кобрут С.І.
11        ІІІ       10    Шкарівська ЗОШ І-ІІІ     Кашперенко Юлія                     Мазуренко В.В.
12        ІІІ       11    Маловільшанського НВК Драбинка Анжеліка                   Гетьман В.Г.









Категорія: Архів | Переглядів: 448 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал