Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2017 » Березень » 27 » Першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу!!!
10:26
Першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу!!!

26 березня проведена відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат, на базі Узинської ЗОШ №1.
   За ІІІ місце змагалися хлопці НВК Узинської гімназії та Поправського НВО (готував команду Василь Шегда), але удача була на стороні учнів НВК Узинська гімназія, друге місце здобули хлопці Узинської ЗОШ №1 (готував команду Віктор Павлієнко), а переможцями стали юнаки Дроздівської ЗОШ (готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав
Тулуман).

Серед команд дівчат за третє місце змагалися команди Узинської ЗОШ №2 та Поправського НВО, перемогу здобули спортсменки Узинської ЗОШ №2 (готував команду Сергій Сапожник), срібними прзерками стали учениці Дроздівської ЗОШ ( готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав Тулуман), а перемогу здобули учениці Узинської ЗОШ №1 (готував команду ВікторПалієнко).
       Кращими гравцями першості в номінаціях кращий захисник стали:
- серед дівчат - Якубець Олександра (Узинська ЗОШ №1),
- серед хлопців - Волошин Максиміліан (Узинська ЗОШ №1)
Кращими гравцями першості в номінаціях кращий нападник стали:
- серед дівчат – Куцелап Анастасія (Дроздівська ЗОШ),
- серед хлопців – Семеняченко Артур (Дроздівська ЗОШ).
        Команди переможці змагань були нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, а команди призери змагань та кращі гравці нагороджені грамотами та дипломами, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко, побажавши всім учасникам змагань досягнень та перемог в спорті та в житті.

Категорія: Спорт | Переглядів: 311 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0