Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу серед команд дівчат
19:55

16 квітня проведена першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу серед команд дівчат.

Юні футболістки змагалися зі спортивною наполегливістю за право бути кращими, призові місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце здобула команда дівчат Трушківської школи, яку підготував    вчитель-методист Віктора Троценка.

ІІ місце зайняла команда дівчат м.Білої Церкви «Гайок-Арсенал», під керівництвом Сергія Соколова.

І місце посіла команда вихованок Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, учениць Шкарівської ЗОШ, яку тренує Альоша Кваша. Кращим гравцем турніру було визнано Марію Борзак ученицю Шкарівської ЗОШ.

Команди призери та переможниці змагань нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.

Переглядів: 340 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 5.0/1