Понеділок, 17.02.2020, 12:12
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Першість Білоцерківського району з шахів, шашок, настільного тенісу
06:41
Першість Білоцерківського району з шахів, шашок, настільного тенісу

26 жовтня на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась першість Білоцерківського району з шахів, шашок, настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, головним суддею якої був Віктор Павлієнко, вчитель фізичної культури школи. Учні змагались за нагороди у двох категоріях: 6-9 та 10-11 класи, серед юнаків та дівчат. Переможці були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації. Результати розподілились наступним чином:

Місце

Прізвище учня

     Заклад

Прізвище вчителя

Настільний теніс, юнаки 6-9 клас

І

Попов Олексій

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІ

Усенко Вадим

Фурсівська ЗОШ

Єжова Т.В.

ІІІ

Сидоренко Володимир

Дроздівська ЗОШ

Тулуман С.В.

Настільний теніс, юнаки 10-11 клас

І

Волошин Максимиліан

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІ

Пігольчук Тарас

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІІ

Гришко Олександр

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

Настільний теніс, дівчата 6-9 клас

І

Коляда Юлія

Потіївське НВО

Самойленко В.А.

ІІ

Чміль Анна

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІІ

Чупира Анстасія

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

Настільний теніс, дівчата 10-11 клас

І

Синчук Анастасія

Дроздівська ЗОШ

Тулуман С.В.

ІІ

Якубець Олександра

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІІ

Похилько Діана

Острійківська ЗОШ

Бондар О.В.

Шахи, юнаки 6-9 клас

І

Ярмоленко Володимир

Чепеліївський НВК

Андрійчук О.М.

ІІ

Загурський Борис

Потіївське НВО

Самойленко В.А.

ІІІ

Хожай Валерій

Узинська ЗОШ №2

Сапожник С.В.

Шахи, юнаки 10-11 клас

І

Раковець Орест

НВК «Узинська гімназія»

Шалабай В.О.

ІІ

Поправка Марк

Фурсівська ЗОШ

Єжова Т.В.

ІІІ

Сергійчук Богдан

Чепеліївський НВК

Андрійчук О.М.

Шахи, дівчата 6-9 клас

І

Похилько Вікторія

НВК «Узинська гімназія»

Шалабай В.О.

ІІ

Чміль Анна

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІІ

Вигівська Аліна

Узинська ЗОШ №2

Сапожник С.В.

Шахи, дівчата 10-11 клас

І

Якубець Олександра

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІ

Гриневич Катерина

Макиївське НВО

Якименко А.О.

ІІІ

Резнікова Катерина

Узинська ЗОШ №2

Сапожник С.В.

Шашки, юнаки 6-9 клас

І

Скоробищук Сергій

Фурсівська ЗОШ

Єжова Т.В.

ІІ

Кравченко Євгеній

Макиївське НВО

Якименко А.О.

ІІІ

Чужа Віталій

Іванівське НВО

Волянський

Шашки, юнаки 10-11 клас

І

Німак Ярослав

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІ

Кияниця Олексій

Острійківська ЗОШ

Бондар О.В.

ІІІ

Павленко Дмитро

Узинська ЗОШ №2

Сапожник С.В.

Шашки, дівчата 6-9 клас

І

Нестеренко Віта

Макиївське НВО

Якименко А.О.

ІІ

Шульга Анастасія

Чепеліївський НВК

Андрійчук О.М.

ІІІ

Чміль Анна

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

Шашки, дівчата 10-11 клас

І

Якубець Олександра

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

ІІ

Дащенко Лілія

Чепеліївський НВК

Андрійчук О.М.

ІІІ

Підгорна Олександра

Узинська ЗОШ №1

Павлієнко В.М.

 

Побажаємо юним спортсменам нових досягнень та перемог!

Категорія: Спорт | Переглядів: 146 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал