Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2015 » Квітень » 27 » Перші перемоги юних Узинських борців
08:33
Перші перемоги юних Узинських борців

В квітні 2015 року в Білоцерківській районній ДЮСШ відкрито відділення боротьби греко-римської, яке працює на базі Узинської ЗОШ № 1. 25 квітня в місті Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Богатир» з греко-римської боротьби, де взяла участь команда борців Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, під керівництвом тренера – викладача Арабаджи Дмитра Івановича.

Незважаючи на те, що юні спортсмени тренуються лише місяць, вони вже беруть участь у змаганнях та деякі з них стали вже призерами. Так Назаров Назар виборов друге місце у ваговій категорії 44 кг, Вигівський Олександр – третє. А такі вихованці як Коломієць Євген, Самофал Роман, Шевченко Данило у ваговій категорії 60 кг у своїх вікових групах посіли треті місця. Грушовий Данило, Ферчук Микола у ваговій категорії 73 кг, у своїх вікових групах також взяли призові треті місця.

Категорія: Спорт | Переглядів: 375 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0