Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2017 » Травень » 31 » Відкритий турнір Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу пляжного
17:23

31травня на базі Фурсівської ЗОШ відбувся відкритий турнір Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу пляжного серед дівчат присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації волейболу пляжного в Білоцерківському районі. Золоті медалі виборола команда Фурсівської ЗОШ (Зінченко Євгенія, Кузьмінська Софія) тренер-викладач Нестеренко К.М., срібні медалі здобула команда №1 Дроздівської ЗОШ (Паюк Руслана, Нестеренко Софія) тренує дівчат Бочаров О.П., наполегливо боролися за третє місце команда №2 Дроздівської ЗОШ (Забігайло Вікторія, Гончар Тетяна) та Фурсівської ЗОШ  (Дубова Софія, Саєнко Ольга), здобули бронзові нагороди Забігайло Вікторія та Гончар Тетяна.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Категорія: Спорт | Переглядів: 400 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0