Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2014 » Березень » 25 » Переможці фестивалю шкільного міні-футболу "Футбольні надії Київщини" визначилися
14:58
     На базі Узинської ЗОШ №1 відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю міні-футболу "Футбольні надії Київщини" серед школярів 1-2 та 3-4 класів. У фінал вийшли команди загальноосвітніх навчальних закладів району, які зайняли перші місця у своїх групах. В урочистій обстановці розпочалися змагання.

Незважаючи на юний вік футболістів, емоції на полі вирували не менше чим у великому футболі. Команди не вступали один одному ні в чому, йшли нога в ногу та результат гри вирішувався пробиттям післяматчевих пенальті.
    Серед учнів 1-2 класів у запеклій боротьбі перше місце виборола команда НВК «Узинська гімназія» під керівництвом вчителя Шалабая В.О. Відзначилися юні футболісти: нападник Щербак Ельдар, захисник Волков Тихон. На другому місці команда Фурсівської ЗОШ (вчитель Єжова Т.В.), кращими гравцями якої стали: Вечеря Олександр та Данилюк Дмитро (нападники). Команда Узинської ЗОШ №1 виборола  трете місце (вчитель Павлієнко В.М.), кращі гравці – Шаркадій Ярослав (захисник) та Нечипоренко Назар (нападник).

Серед учнів 3-4 класів непереможними були учні Фурсівської школи, команду якої підготувала вчитель фізичної культури Єжова Т.М.  та тренер-викладач ДЮСШ  Кривий В.О.,  який працює на базі цієї школи. Кращими гравцями були: Пашинський Олександр (нападаючий), Качановський Олексій (воротар). На другому місці команда Терезинського НВО (вчитель Багмет М.О.), воротар якої Бондаренко Ростислав був визнаний кращим воротарем фестивалю. Манькевич Олексій та Скибицький Владислав були визначені як кращі командні нападники. Трете місце вибороли футболісти Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сапожник С.В.), кращими гравцями якої стали Войков Олег (нападник) та Андрієнков Олександр (воротар).

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки головному судді змагань Павлієнку В.М., який викладає фізичну культуру в Узинській ЗОШ №1. В полі судив суддя ІІ категорії Витріщак Микола Олександрович, який забезпечив обєктивне суддівство районного спортивно-масового заходу.
Переможці та призери змагань були відзначені грамотами та призами, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Іванівна Яценко, та  побажала успіхів та перемоги нашим юним футболістам на обласних змаганнях.
Категорія: Спорт | Переглядів: 605 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0