Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2017 » Лютий » 26 » Нові успіхи
16:48
Нові успіхи

17 лютого в місті Київ відбувся відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. Вихованка Білоцерківської дитячо-юнацької спортивної школи Жуковська Анжела приклавши максимум зусиль старалася вибороти призове місце і завдяки своїм старанням та наполегливості виборола бронзову медаль Чемпіонату України. Вітаємо Анжелу і бажаємо в майбутньому стати чемпіонкою світу і досягти своєї мрії.

18-19 лютого у м. Біла Церква відбувся відкритий турнір  з боксу, в якому взяла участь команда юних боксерів Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, під керівництвом тренера-викладача Руслана Кириченка. Так Зароднюк Роман, у ваговій категорії 37 кг, виборов золото, Віноградов Матвей (38,5 кг) та Горбань Віктор (52 кг) – бронзу (учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1). Учень Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Вернигора Вадим посів трете місце у ваговій категорії 67 кг.

Також 18 лютого юні спортсмени відділення футболу Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, під керівництвом тренерів - викладачів Михайла та Олексія Браганців взяли участь та зайняли друге місце в змаганнях відкритого Кубку Білоцерківщини з футзалу серед дітей 2006-2007 р.н.

Побажаємо вихованцям відділення боксу та футболу нових спортивних досягнень та перемог!

Категорія: Спорт | Переглядів: 388 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0