Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Пощук

Головна » 2015 » Лютий » 23 » Нові перемоги юних дзюдїстів
00:20
Нові перемоги юних дзюдїстів

21 лютого у м. Фастові команда вихованців Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи відділення дзюдо, під керівництвом тренера-викладача Горчинського В.Л., взяла участь у Чемпіонаті Київської області з сумо серед юніорів, присвяченого річниці Небесної сотні.

У змаганнях між командами 3х3  команда Білоцерківського району, яка повністю складалася з учнів Озернянської школи І-ІІІ ступенів, виборола перше місце! У особистому заліку наші юні спортсмени, теж переможці та призери змагань: так Прибора Олександр у ваговій категорії до 30 кг виборов срібну нагороду, а Трохимчук Михайло у ваговій категорії до 45 кг здобув золоту медаль та зайняв перше місце. Відзначилися також і наші дівчата, так Юрченко Ірина у ваговій категорії до 50 кг також виборола золото.  Юних спортсменів нагороджувала багаторазова  чемпіонка Європи та неодноразова чемпіонка світу Іванна Богданівна Березовська.

Побажаємо нашим юним дзюдоїстам подальших високих спортивних злетів та досягнення  олімпійських вершин!

Категорія: Спорт | Переглядів: 401 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0