Понеділок, 17.02.2020, 12:11
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук
Головна » 2015 » Травень » 22 » ХХVІ легкоатлетична Спартакіада
04:24
ХХVІ легкоатлетична Спартакіада

 

    21 травня  на базі стадіону комунального закладу Київської обласної Ради Центру Олімпійської підготовки у смт. Терезине відбулась XXVІ Спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів присвячена Олімпійському дню у Білоцерківському районі.

 

 На параді відкриття змагань були присутні почесні гості: Голова Терезинської селищної ради – Володимир Антонович Гаєвський
начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації –  Оксана Павлівна Кравченко; начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації – Надія Михайлівна Крилевець; голова профспілкового комітету працівників освіти Білоцерківського району – Іван Іванович Горячий, та директор Білоцерківської дитячо – юнацької спортивної школи Ганна Іванівна Яценко, яка була головним суддею Спартакіади. Командував парадом вчитель Терезинського НВО, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, переможець Всеукраїнських змагань, Багмет Максим Олександрович.

 

За сприяння в організації та проведенні XХVІ Спартакіади з легкої атлетики серед школярів Білоцерківського району, та за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту на Білоцерківщині, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Оксана Павлівна Кравченко нагородила подяками: Ровенка Івана Івановича – головного лікаря комунального закладу «Білоцерківський районний центр медико-санітарної допомоги»; Стьопенка Андрія Петровича – директора Київського обласного Центру Олімпійської підготовки; Гаєвського Володимира Антоновича – голову Терезинської селищної ради. Також почесні гості побажали юним спортсменам гідних перемог на змаганнях та нових досягнень у подальшому спортивному житті. Кращі спортсмени району, на знак подяки воїнам, які віддали життя за незалежність України та наше щасливе майбутнє, поклали квіти до меморіалу Слави.

 

  Юні спортсмени району розіграли комплекти нагород по двох вікових групах серед юнаків та дівчат: 2000-2001 року народження та 2002 року народження і молодших; у таких видах – біг на 60, 400 метрів, стрибках у довжину з розбігу та з естафетного бігу 4х100м .

Визначені переможці змагань, згідно таблиці результатів, були нагороджені грамотами відділу освіти.

 

Місце

Школа

Кількість балів

І

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

ІІ

Пилипчанська І-ІІІ ст.

12

ІІІ

Терезинське НВО ЗОШ І-ІІІ ст.

27

4

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

40

5

Піщанське НВО ЗОШ І-ІІІ ст.

44

6

Яблунівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

45

7

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ст.

50

8

Сорокотязьке НВО І-ІІ ст.

50

9

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

51

10

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

54

11

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст. №1

54

12

Маловільшанський НВК І-ІІІ ст.

56

13

Чупирянське НВО І-ІІ ст.

63

14

Малоантонівське НВО І-ІІІ ст.

65

15

Дроздівська І-ІІІ ст.

68

16

Тарасівський НВК І-ІІІ ст.

75

17

Томилівське НВО І-ІІІ ст.

78

18

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

85

19

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

88

20

Биковогребельське НВО І-ІІ ст.

100

21

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

105

22

Поправське НВО І-ІІІ ст.

111

23

Розаліївське НВО І-ІІІ ст.

112

24

Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.

116

25

НВК І-ІІІ ст. «Узинська гімназія»

122

26

Макіївське НВО І-ІІІ ст.

150

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст. знята зі змагань.

 

Особисті результати

Місце

Прізвище учня

Прізвище учителя

Школа

Біг 60 м. юнаки 2000-2001р.н.

І

Найда Юрій

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Чернуха Максим

Скаржанівська К.І.

Піщанське НВО

ІІІ

Качан  Євген

Скаржанівська К.І.

Піщанське НВО

Біг 60 м. юнаки 2002р.н. і молодші

І

Горобець Дмитро

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

ІІ

Трохимчук Михайло

Горчинський В.Л.

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Сидоренко Володимир

Бондар В.В.

Дроздівська ЗОШ

Біг 60 м. дівчата 2000-2001р.н.

І

Грабійчук Вікторія

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Медведкова Павліна

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

Висота Дарина

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

Біг 60 м. дівчата 2002р.н. і молодші

І

Сорокіна Ірина

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

ІІ

Дзюман Руслана

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Кузьменчук Анна

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

ІІІ

Багаченко Юлія

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

Біг 400 м. юнаки 2000-2001р.н.

І

Ярошевич Євген

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІ

Сидоренко Олександр

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІІ

Ступаченко Назар

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

Біг 400 м. юнаки 2002р.н. і молодші

І

Оверченко Максим

Маценко О.М.

Маловільшанське НВК

ІІ

Чорноморець Олег

Скаржанівська К.І.

Піщанське НВО

ІІІ

Пащенко В’ячеслав

Сулима А.В.

Матюшівська ЗОШ

Біг 400 м. дівчата 2000-2001р.н.

І

Муртазіна Ольга

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІ

Жуковська Анжела

Горчинський В.Л.

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Тищенко Анжела

 

Тарасівськиий НВК

Біг 400 м. дівчата 2002р.н. і молодші

І

Костенко Аделіна

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

ІІ

Кузьменчук Анна

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

ІІІ

Панова Анастасія

Сапожник С.В.

Узинська ЗОШ №2

Стрибки в довжину юнаки 2000-2001р.н.

І

Найда Юрій

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Стороженко Дмитро

Реунова Н.О.

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ

Кухар Денис

Єжова Т.В.

Фурсівська ЗОШ

Стрибки в довжину юнаки 2002р.н. і молодші

І

Трохимчук Михайло

Горчинський В.Л.

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Пащенко В’ячеслав

Сулима А.В.

Матюшівська ЗОШ

ІІІ

Дашаєв Тамерлан

Савченко В.А.

Чупирянське НВО

Стрибки в довжину дівчата 2000-2001р.н.

І

Грабійчук Вікторія

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Медведкова Павліна

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

Завіруха Ірина

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

Стрибки в довжину дівчата 2002р.н. і молодші

І

Сорокіна Ірина

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

ІІ

Багаченко Юлія

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

Нечипоренко Вікторія

Грушко М.І.

Яблунівський НВК

Загальнокомандна естафета

І

 

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІ

 

Строкін Ю.Б.

Пилипчанська ЗОШ

ІІІ

 

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

Після завершення змагань юні спортсмени з новими перемогами та позитивними враженнями поїхали по домівках готуватися до нових змагань у наступному навчальному році.

 

Категорія: Спорт | Переглядів: 356 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал