Понеділок, 17.02.2020, 13:07
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук
Головна » 2013 » Березень » 15 » Відбувся ХІ районний турнір юних математиків „Інтелектуальний олімп”
17:17
Відбувся ХІ районний турнір юних математиків „Інтелектуальний олімп”
  14 березня 2013 року було проведено ХІ районний турнір юних математиків „Інтелектуальний олімп”  серед учнів 8-9 та 10-11 класів, присвячений 90-річчю Білоцерківського району.
 
    Результати районного турніру юних математиків (ТЮМ) свідчать про те, що в школах району проводиться цілеспрямована робота із здібними і  обдарованими дітьми. Після проведення І етапу ТЮМ високий рівень знань із математики виявили учні Фурсівської, Дроздівської, Озернянської, Маловільшанської №2, Узинської №1, Пилипчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Терезинського, Розаліївського НВО „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Чупирянського НВО „ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок”, НВК «Узинська гімназія».


           Не взяли участь у  ТЮМ „Інтелектуальний олімп” учні Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Узинської ЗОШ І-ІІ ступенів №5.
    Відповідно до рішення журі та оргкомітету районного турніру юних математиків „ Інтелектуальний олімп ” місця розподілилися так:


№    Міс   Команда       ЗНЗ                        Прізвище, ім’я учня                П.І.Б.вчителя,
п/п   це       учнів                                           -капітана команди             який готував команду

1.       І     8-9 кл.    Фурсівська ЗОШ            Коваленко Ольга                 Крикун М.В.
2.      ІІ     8-9 кл.    Чупирянське НВО         Жосан Богдан                      Кумайгородська М.А.
3.      ІІ     8-9 кл.    Узинська ЗОШ №1         Кущ Віталій                          Василенко
В.В.,
                                                                                                                            БучмаТ.А.

4.     ІІІ     8-9 кл.    Пилипчанська ЗОШ      Макаревська Тетяна           Ткалич О.М.
5.     ІІІ     8-9 кл.    НВК «Узинська гімназія», Хоміч Катерина             Яцюра Т.О.
6.     ІІІ     8-9 кл.    Терезинське  НВО          Коберник Володимир        Руденко Л.П.

7.      І      10-11кл.  Озернянська ЗОШ          Сокол Олена                         Онопрієнко В.С.
8.      ІІ     10-11кл.  Розаліївське НВО            Бялківський Євгеній           Бялківський Ю.В.
9.      ІІ     10-11кл.  Маловільшанська ЗОШ №2,  Демченко Яна            Савчук Л. В.

10.   ІІІ     10-11кл.  Дроздівська ЗОШ            Остапенко Наталія              Соцька К.І.
11.   ІІІ     10-11кл.  Узинська ЗОШ №1          Кузьмінська Юлія              Дядічева Т.Ю.
12.   ІІІ     10-11кл.  Піщанське НВО               Луценко Владислав           Микитюк Н.А.

Категорія: Архів | Переглядів: 611 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал