|
Головна » 2017 » Листопад » 27 » Геноцид забуттю не підлягає
16:01 Геноцид забуттю не підлягає |
23.11.2017 року в Глушківському НВО вчителем історії Холостою Л.І. та педагогом- організатором Кононенко Н.Ю. було проведено виховний захід «Геноцид забуттю не підлягає». На виховному заході учні ознайомились з трагічною сторінкою історії українського народу 1932- 1933рр, з’ясували причини голодомору та його наслідки, вшанували світлу пам'ять безвинно замучених голодом. Також учням була продемонстрована презентація на тему: «Такого ще земля не знала». Школярі переглянули документальний фільм «Великий голод».
В заході приймали участь учні 5-9 класів. Захід сприяв вихованню в учнів особистісних рис громадянина України, непримиренності до насилля.
|
Категорія: До 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка |
Переглядів: 609 |
Додав: Аdmin
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
![Академія неперервної освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/akademija.jpg)
![Український центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/UCOKO.jpg)
![Київський регіональний центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/60504169.jpg)
![Методичний кабінет відділу освіти Білоцерківської РДА](//bcrvo.ucoz.com/avatar/s40326397.jpg)
![Державна інспекція навчальних закладів України](//bcrvo.ucoz.com/baner/P028506.jpg)
![Освітній портал](http://www.osvita.org.ua/banners/88x31/02/)
![ОСВІТА.UA](//metodist.ucoz.com/nova/NOVUNU/OsvitaUA_logo.png)
|