Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2015 » Грудень » 14 » Фінішував фестиваль шкільного міні-футболу «Футбольні надії Київщини»
10:20
Фінішував фестиваль шкільного міні-футболу «Футбольні надії Київщини»

11 грудня на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулись фінальні змагання районного етапу фестивалю шкільного міні-футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 1-2 та 3-4 класів загальноосвітніх закладів Білоцерківщини.

Юні футболісти виборювали право представлять Білоцерківський район на обласних змаганнях. Команди-призери були нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, а учасники змагань медалями. Серед команд 1-2 класів першими стали учні НВК «Узинська гімназія», учитель Шалабай В.О., другими - учні ФурсівськоїЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Єжова Т.В., почесне трете місце посіла команда господарів Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Павлієнко В.М., який був головним суддею змагань. Серед учнів 3-4 класів золоті нагороди вибороли футболісти Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, бронзові – команда ФурсівськоїЗОШ І-ІІІ ступенів, срібні медалі отримали учні ТрушківськоїЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Троценко В.Г. Побажаємо кращим командам юних футболістів Узинської школи №1 та Узинської гімназії перемог на обласному етапі!!!

Категорія: Спорт | Переглядів: 558 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 5.0/1