Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Фінішувала першість Білоцерківського району з футболу серед школярів
09:58
Фінішувала першість Білоцерківського району з футболу серед школярів

15 жовтня  команди 16 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів взяли участь у районних зональних змаганнях з футболу, які проводилися на футбольних полях Узинських ЗОШ №1 та №2, Озернянської ЗОШ І-ІІІст., Фурсівської ЗОШ. Вони боролися за право вийти у фінал, та стати кращими футбольними командами району. У селі Фурси учасники змагань та вболівальники взяли участь у благоустрої алеї слави Небесної сотні та присв’ятили першість пам’яті полеглих героїв.

17 жовтня в м. Узині на стадіоні «Авіатор» відбулися фінальні змагання першості Білоцерківського району з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. На параді відкриття змагань директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи побажала юним футболістам гарної гри та нових перемог. На спортивний захід завітали гості: представник відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації С.Ю.Соколов, голова Білоцерківської районної федерації футболу Г.І.Прищепчук та директор ФК «Арсенал»  І.В.Гейло.

І от прозвучав Гімн України,  і фінал першості району з футболу серед школярів було урочисто відкрито.

Змагання проходили в наполегливій та цілеспрямованій грі.  Третє місце посіла команда Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст., підготував команду вчитель В.Г.Троценко. У захоплюючому фіналі зустрілися команди Узинської ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 та  команда Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. В нелегкій, безкомпромісній грі друге місце зайняла – команда Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель С.В.Сапожник, директор С.В.Бойко), а чемпіонами першості Білоцерківського району сезону 2014-2015н.р. стали футболісти Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель В.М.Павлієнко, директор В.М.Бойко).

Команда переможець та команди призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, та кубком Федерації футболу Білоцерківського району. Також призами були відзначені кращі гравці змагань:  учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1: Макала Денис та Базилевич Артур; учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2: Семенчук Владислав та Уніченко Богдан; учень Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст. Засуха Артем, а Бондар Богдан – учень Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст., став кращим воротарем першості.

Тож побажаємо юним футболістам досягнення високих спортивних здобутків та успіхів у житті та спорті.

Категорія: Спорт | Переглядів: 536 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0