|
Головна » 2017 » Листопад » 24 » День пам’ті жертв Голодому
16:07 День пам’ті жертв Голодому |
У зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодомору, з метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії, у Піщанському НВО проведена година - реквієм: «Пам'ять живе у наших серцях…» для учнів 5-8 класів.
Мета цього заходу - формувати історичну пам'ять учнів про трагічні сторінки історії голодомору на Україні, ознайомлювати учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати здатність кожної людини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників. Шкільним бібліотекарем Троцькою М.П. та вчителем історії Бреус Н.О. було підібрано цікаві відеоролики про голодомор.
|
Категорія: Шкільні новини |
Переглядів: 508 |
Додав: Аdmin
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
![Академія неперервної освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/akademija.jpg)
![Український центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/UCOKO.jpg)
![Київський регіональний центр оцінювання якості освіти](//bcrvo.ucoz.com/2015-2016/kartynky/60504169.jpg)
![Методичний кабінет відділу освіти Білоцерківської РДА](//bcrvo.ucoz.com/avatar/s40326397.jpg)
![Державна інспекція навчальних закладів України](//bcrvo.ucoz.com/baner/P028506.jpg)
![Освітній портал](http://www.osvita.org.ua/banners/88x31/02/)
![ОСВІТА.UA](//metodist.ucoz.com/nova/NOVUNU/OsvitaUA_logo.png)
|