Понеділок, 02.08.2021, 03:11
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування – атмосфера творчості та взаєморозуміння


          Що таке лідер? Знає мабуть кожен громадянин. Але чи кожен розуміє поняття «лідер»? Бо лідер – це насамперед той, хто може вести за собою інших, створювати організації, робити значний вплив в просвітницькій діяльності серед учнів. Лідери приймають активну участь у масовому житті школи, а деякі старанні й талановиті учні виходять на рівень міста, району і навіть області. Це свідчить про те, що  кожна дитина, навіть в юному віці може проявити себе на досить професійному рівні.

            Звісно, щоб стати лідером недостатньо шкільних знань, треба отримати певний досвід роботи переданий від кваліфікованих викладачів.

       Чому в одних навчальних закладах учнівське самоврядування існує формально, а в інших – створює атмосферу творчості і взаєморозуміння? Це визначається насамперед тим, до чого прагнуть, започатковуючи учнівське самоврядування адміністрація закладу, його педагоги та вихованці, які залучені до цього процесу.

            На основі цього у Будинку школяра створений гурток «Лідер», який працює над розвитком лідерських якостей в учнів та удосконаленням системи самоврядування Білоцерківського району.

Учнівське самоврядування – добровільна організація учнів навчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість в межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах учнів навчального закладу.

Учнівське самоврядування здійснює свою діяльність у співробітництві з адміністрацією школи та колективом вчителів, а також з батьківським комітетом.

           Самоврядування Білоцерківського районного Будинку творчості - це дитяча організація "Района рада дітей Білоцерківщини”, яка об’єднує лідерів усіх шкіл району. До складу Ради входить чотири комісії: комісія "Малюк", комісія "Турбота", комісія з питань преси та інформації та комісія з питань культури та дозвілля.

             Завдання учнівського самоврядування:


  • розвиток дитячого самоврядування у  навчальних закладах Білоцерківщини;

  • стимулювання громадської активності вихованців;

  • формування активної життєвої концепції, життєвого кредо, планів та програм;

  • орієнтація на особистість, її творчий розвиток, духовне і моральне збагачення;

  • гармонізація міжособистісних стосунків.

  • підготовка нового покоління кадрів системи державного керування й місцевого самоврядування.

          Для активного виконання цих завдань використовуються колективні творчі справи.

          Використання КТС в діяльності Районної ради дівтей спрямоване на:

-         підвищення громадської самосвідомості;

-         прагнення до соціальної творчості, активізації та розвитку дитячого самоврядування через використання технології КТС, через використання ситуації успіху, через самостійну підготовку дозвіллєвих програм, проектів, творчу діяльність;

         Основними принципами виховного процесу через КТС є: гуманізм, демократизм, толерантність, ініціативність, гармонізація, індивідуальність, системність і послідовність, зв’язок з життям.

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал