Четвер, 13.05.2021, 22:07
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Обдаровані діти


ОЛІМПІАДИ

КОНКУРСИ

МАН

  На районний конкурс-захист науково-дослідних робіт Малої Академії Наук України було представлено на розгляд 25 наукових робіт із 5 відділень МАН. Переможцями І етапу стали 5 робіт:

1. Кулагіна Анна – учениця 11 класу Узинської гімназії

2. Середа Людмила – учениця 10 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

3. Ситнікова Юлія – учениця 10 класу Узинської гімназії

4. Пешехонов Сергій – учень 9 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

5. Вдовика Мирослава – учениця 10 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 Ці роботи були допущені до обласного конкурсу –захисту.

 За результатами обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

  Ситнікова Юлія – учениця 10 класу Узинської гімназії, яка зайняла ІП місце в секції англійської мови. Науковий керівник – Островська Вікторія Іванівна.

  Кулагіна Анна – учениця 11 класу Узинської гімназії, яка посіла III місце в секції зоологія, ботаніка. Науковий керівник – Кабачек Олена Вікторівна.


Валентин Пирогов


Валентин Пирогов навчався у літературно-публіцистичній студії "Дзига", яка безпосередньо займається журналістикою та дизайном з 2006 року. За час навчання у студії проявив себе талановитим юним кореспондентом. Брав участь у багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсах у складі редакційної колегії "Дзиги" та індивідуально: Турнір юних журналістів (м. Суми), Міжнародний фестиваль телебачення і преси "Золота осінь Славутича", обласний конкурс журналістів "Журналістський первоцвіт". Двічі був переможцем у номінації "Краща журналістська робота" у Міжнародному конкурсі преси і телебачення "Прес-весна на Дніпрових схилах" (2009 р., 2010 р.) За перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Артек - моя мрія" Валентин нагороджений путівкою до МЦД "Артек".

Нині Валентин - студент ІІ курсу славістичного університету, факультет журналістики.


Анастасія Коваленко


Коваленко Анастасія навчалась у літературно-публіцистичні студії "Дзига". Настя має власні захоплення та перевагу віддає журналістиці. Вона не пропустила жодного конкурсу журналістської майстерності, у яких брала участь команда "Дзиги". Дівчина цілеспрямована, вихована, тактовна. Протягом кількох років була старостою свого класу. За участь у конкурсах різних рівнів Анатсасія неодноразово ставала переможницею6 Всеукраїнський когкурс ЗМІ "Жми на REKорд" -(Донецьк) - ІІ місце, Міжнародний конкурс телебачення і преси "Золота осінь Славутича" - 2007 р. - ІІ місце, Міжнародний конкурс телебачення і преси "Прес-весна на Дніпрових схилах " - І командне місце у номінаціїї "Газета". 2008 р., обласний літературний конкурс "Дивослово", ІІ місце у номінації "Публіцистичний твір", 2010 р. За перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Артек - моя мрія" Настя нагороджена путівкою до МЦД "Артек".

Нині Коваленко Анастасія - студентка Київського педагогічного університету ім. Драгоманова, факультет журналістики. Працює у студентській телепередачі.


  Євгенія Бородіна 


Євгенія Бородіна - вихованка літературно-публіцистичної студії "Дзига" Білоцерсківського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Женя має яскравий талант з вокалу. Була багаторазовим переможцем конкурсів із вокалу різних рівнів і напрямків, починаючи з районного і закінчуючи міжнародними. Брала участь у відбіркових турах "Україна має талант" та "Фабрика зірок - 2".
Проте, любов до слова та комунікабельність дівчинки перемогла. Беручи участь у конкурсах різних жанрів із журналістської майстерності, Женя неодноразово одерувала перемоги у цих конкурсах. Зокрема: обласний конкурс "Журналістський первоцвіт" - 2010 р. - ІІ місце, Міжнародний конкурс телебачення та преси "Прес-весна на Дніпрових схилах" у номінації "Соціальний проект" - 2010 р. - ІІ місце. 
Окрім журналітисик, Євгенію цікавила також екологія, вона була членом еко-біологічної секції "Юннати", неодноразовий переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України.

Нині Євгенія - студентка журфаку Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".


Дейнека Богдан 


Дейнека Богдан, учень 6 класу Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Став відвідувати літературно-публіцистичну студію з 2009 року. Дуже допитливий і талановитий хлопчик. Любить понад усе читати книги, дуже багато знає, завдяки читанню. Має нахил до читання співаної поезії, гуморесок, має акторські здібності. Мріє з дитинства мати власну газету або журнал. Був учасником та переможцем багатьох літературних конкурсів та конкурсів журналістської майстерності, зокрема, "Вперед, юнкор!" Випускає класну газету "Класний клас!"Тетяна Традаренко


Традаренко Таня - учениця 10 класу Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Залюбки займається малюванням, любить танцювати. Постійна учасниця предметних олімпіад. У 2010 році зайняла І місце з біології по району та ІІІ місце в області. У конкурсі юних шевченкознавців зайняла ІІ місце в районному етапі.
Понад усе Тетянка любить журналістику, мріє стати професійним журналістом. Саме тому відвідує гурток журналітики та дизайну при Білоцерківському районному будинку дитячої та юнацької творчості.
У 2010 році зайняла колективне І місце у Всеукраїнському конкурсі "Артек - моя мрія" та стала учасником артеківської зміни юнкорів "Артек +".


Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал