Середа, 26.02.2020, 10:51
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Гурткова робота

Гурткова робота  БР БДЮТ у районі
 Загальна кількість дітей   у районі - 4388
   Кількість дітей,охоплених гуртковою роботою БР БДЮТ - 2340
   Охоплення гуртковою роботою  сільських дітей - 1905
  Охоплення гуртковою роботою міських дітей - 435 

Кількісний та якісний склад 
педагогічних працівників

Навчальний

рік

Середня

освіта

Молодший

спеціаліст

Вища

освіта

Загальна

кількість

2009-2010 3 9 35 47
2010-2011 2 26 86 114
2011-2012 3 23 80 106

                            

               Результати участі БР БДЮТ в обласних,
         всеукраїнських, міжнародних конкурсах з учнівською
молоддю в 2011-2012 н.р.


№ п/п

 

                Обласний конкурс

 

          Місце

 

Учасник,керівник

 

1.

Обласний конкурс фоторобіт

"Неосяжна моя, Україно!"

І

І

Петрик Андрій

(кер. Раш О.О.)

Невідомська Богдана

(Гайдук Т.В.)

 2.

 

Обласний конкуср дитячих театральних колективів

"Театральні обрії"

 заохочувальна грамота

 колектив "Прем'єрка"

(Кустікова О.П.)

 3.

 

 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт

юних фотоаматорів "Моя Україно!"

 І

 Проценко Євген

(Литвин З.Ф.)

     І

 Невідомська Богдана

(Гайдук Т.В.)

     І  Крюков Євген
     ІІІ  Проценко Євген
4.  Обласний етап Всеукраїнської експедиціїучнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
 ІІ

  

вихованці гуртка "Краєзнавство"

(Тищенко В.Т.)

 
 ІІ

 

вихованці гуртка "Вертикаль"

(Рудь О.М.)

5.  Обласний етап Всеуркаїнськго конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!"
 заохочувальні грамоти

  

Чуприна Поліна,

Парникоза Анастасія,

Проценко Євген

(Гайдук Т.В., Семишкурна К.А.)

 6.

 Обласний етап Всеукраїнського

конкурсу-огляду нутрішнього озеленення навчальних закладів "Галерея кімнатних рослин"

 ІІІ

 Еко-біологічна секція "Юннати"

(Вовк І.В.)

 7.  Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"
 ІІІ

 Салівонська Лілія

(Бобровник І.А.)

 8.  Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Скарби рідного краю"
 заохочувальна грамота

 Крюков Євген

(Гайдук Т.В.)


   заохочувальна грамота

 Однорог Катерина, Однорог Ольга

(Гайдук Т.В.)

 9.
 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер"
заохочувальна грамота

 Палкіна Аліна

(Вовк І.В.)

 10.  Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Парад квітів"
 заохочувальна грамота

 Еко-біологічна секція "Юннати"

(Вовк І.В.)

 11.  Обласний етап Всеукраїнської історико-георафічної експедиції "Історія міст і сіл України"
 лауреат

 вихованці гуртка "Краєзнавець"

(Кравченко А.О.)

 12.  Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"
 І

 Петрашенко Сергій

(Лебедєв А.О.)

     ІІІ

 Голодний Іван

(Лебедєв А.О.)

 13.  Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
 ІІ

 

вихованці гуртка "М'яка іграшка"

(Морська Ю.А.)

14. 

 

Обласний етап Всеукраїнського

юнацького фестивалю "В об'єктиві  натураліста" 

                                 

ІІІ                         

 

Еко-біолоічна секція

"Юннати"

(Вовк І.В.)

 15.  Обласний етап всеукраїнської акції "День Землі"
 ІІ  БР БДЮТ
 16.  Обласна концеренція юних краєзнавців "Київщина - мій заповітний край"
 сертифікат учасника

 

Засуха Артем

(Кравченко А.О.)

 17.  Обласний дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль "Дитинства пісня Великодня"
 заохочувальна грамота

  

Ансамбль шумових інструментів

"Кумасики"

(Тупчій Г.С.)

 18.  Обласна Рада Дітей Київщини (ОРДК)
 за активну участь

  

Ковіня Олександр

 19.  Фінальні змагання спортивно-масових заходів серед дітей та юнацтва Київщини "Олімпійське лелеченя"
 ІІ

  

вихованці гуртка  "Баскетбол"

(Строкін Ю.Б.)



№ п/п Всеукраїнські, міжнародні конкурси Місце Учасник, керівник
1. Х-й відкритий фестиваль дитячих і молодіжних ЗМІ в Донбасі "Жми на REKord" І

Молочківська Тетяна

(Литвин З.Ф.)

    ІІІ

 

Редакція публіцистичної студії "Дзига"

(Литвин З.Ф.)

2. Відкритий Кримський республіканський конкурс юних журналістів, поетів та прозаїків "Мій голос" Гран-прі       

 

Редакція публіцистичної студії "Дзига"

 (Литвин З.Ф.)

 

 Лауреат

 

 


Дипломанти

 

 

Невідомський Роман

 

Мельник Наалія,

Молочківська Тетяна,

Дейнека БОгдан

(Литвин З.Ф.)


 3.  Х Міжнародний фестиваль "Прес-весна на Дніпрових схилах"

ІІ

(номінація "Соціальний проект")

  

вихованці гуртка  "Юні лісівники-дендрологи"

(Олійник З.Я.)

  
 ІІ

 

Редакція публіцистичної студії "Дзига"

    спец-премія Невідомська Богдана
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал