Четвер, 13.05.2021, 22:23
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови


Пех Зінаїда Петрівна
Посада: заступник директора з НВР,учитель української мови та літератури
Освіта: вища
Категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Нагороди: Відмінник освіти України,Почесна грамота МОН України
Досягнення:Випустила 3 посібники: «Нестандартні форми і методи роботи на уроках української літератури в 10-11кл.», «Місячник української писемності в загальноосвітніх школах», Практичне спрямування викладання української мови. Випуск І». Учні є активними учасниками та призерами Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. Петра , конкурсів: «Вірю в майбутнє твої, Україно»,»Об’єднаймось, брати мої» та інш. Брала участь у конкурсі «Учитель року 2001», номінація»Українська мова та література»,посіла ІІм. У ІІ етапі, «Учитель року 2002», посіла Ім. уІІетапі,стала учасником ІІІетапу.
Загальний педагогічний стаж, років: 39
Які предмети викладає: українську мову та літературу


Соболь Наталя Анатоліївна
Посада: учитель математики та фізики
Освіта: вища
Категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Нагороди: Відмінник освіти України,Почесна грамота МОН України
Досягнення: Наталя Анатоліївна брала участь у конкурсі «Учитель року»,номінація «Фізика»: у 2005р.-ІІм. У ІІет.,у 2009-Ім. у ІІет.,уІІІет.-ІІм. Її учень Соболь Олександр у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізики у 2007р.посів ІІм. у ІУ(Всеукраїнському) ет.,у 2008-ІІм. у 2009-Ім. У 2011-2012 н.р.її учні стали призерами у ІІ ет. Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та астрономії. Вона є організатором і ведучою конкурсу знавців з фізики «Найрозумніший». Щороку має переможців цього турніру. Підготувала 4 команди КВКФМ,які завоювали два ІІмісця і два І м. Бере активну участь у методичній роботі. Виступає на районних семінарах та педрадах.
Загальний педагогічний стаж, років: 39
Які предмети викладає: українську мову та літературу

Кравченко Людмила Олексіївна
Посада:учитель географії та історії
Освіта: вища
Категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Нагороди: Нагрудний знак «Василь Сухомлинський»
Досягнення:Провідна педагогічна ідея»Розвиток пізнавальних інтересів учнів шляхом творчого самостійного мислення, особистісно орієнтованого навчання на уроках географії та історії» Результатом упровадження даної ідеї є призові місця у конкурсі-захисті МАНу, конкурсах: »Об’єднаймося ж,брати мої»,номінація»Історія України, державотворення», »Краса і біль України»,напрямок «Мальовнича Україна»,туристсько-краєзнавча експедиція» Свята спадщина»,Книга скорботи села Фурси(нариси та спогади очевидців)Випустила методичний посібник» Тести з економічної і соціальної географії світу.10кл.,2009р.»
Загальний педагогічний стаж, років: 43
Які предмети викладає: географію та історію
Колісник Ганна Панасівна

Посада: учитель української мови та літератури
Освіта: вища
Категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Нагороди: відмінник освіти України
Досягнення:Готуючись до уроків, Ганна Панасівна використовує базу даних своєї творчої лабораторії,впроваджує інноваційні технології. За час роботи проявила себе як методично грамотний педагог.Її учні займають призові місця у Всеукраїнських учнівських
олімпіадах з української мови та літератури,у конкурсах: «Об’єднаймося ж, братии мої»,Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика,Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Має методичні напрацювання: методичні рекомендації «Вивчення творчості Лесі Українки», «Біблійні мотиви у творчості українських письменників».
Загальний педагогічний стаж, років: 46
Які предмети викладає: українську мову та літературуСідало Ольга Яківна
Посада: учитель біології та хімії
Освіта: вища
Категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Нагороди: Відмінник освіти України,Почесна грамота МОН України,нагрудний знак «Василь Сухомлинський»
Досягнення:учні Ольги Яківни займають призові місця у ІІ, ІІІ, ІУ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології: у2002-2003н.р. учень 7кл. Милка В’ячеслав став призером ІУет. Всеукраїнської учнівської олімпіади для учнів 8кл.; у 2004-2005н.р.Соболь Олександр у ІУет. Посів ІІм.;У 2006-2007н.р.у ІІІет. Ім.;У 2007-2008н.р. у ІІІет. Ім.; Слободянюк Т. у ІІІет. ІІм.; У 2011-2012н.р. Федоряка Д. у ІІІет. ІІІм.
 Найбільш допитливі і здібні працюють над екологічними проектами та науково-дослідницькими роботамиу МАНі. Так у 2010-2011н.р. учениця 9кл. Вдовика М. у захисті науково-дослідницької роботи МАНу, номінація «Медицина» здобула ІІм. у районному етапі, а у 2011-20012н.р. – Ім.
 Має власні розробки: методичні рекомендації «Інструктивні картки для лабораторних робіт з біології.7кл.»,методична посібник «Екскурсія в мінералогічний музей», «Методичні рекомендації до проведення місячника охорони природи й екології»
Загальний педагогічний стаж, років: 39
Які предмети викладає: біологію та хіміюШевченко Софія Василівна

Посада: заступник директора з ВР, учитель світової літератури, художньої культури
Освіта: вища
Категорія: вища
Педагогічне звання: учитель-методист
Нагороди:Почесна грамота МОН України
Досягнення:Софія Василівна велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми. Її учні постійно є призерами Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури, беруть участь в обласних та районних конкурсах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких роботах МАНу. Так у 2011-2012н.р. учень 9кл. Пешехонов С. та Середа Л. посіли Ім. у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАНу.
 Софія Василівна постійний член ІІ та ІІІ ет. Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури. Має свої напрацювання:електронний посібник. Уроки №8-10. Методичні рекомендації до уроків зарубіжної літератури у 9кл.. Уроки №1-6. Методичні рекомендації для уроків світової літератури у 10кл. Уроки №69-70. Збірник сценаріїв «Молодіжне фольклорне дозвілля»,2011р.
Загальний педагогічний стаж, років: 31
Які предмети викладає: зарубіжну літературу та художню культуру

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Block title
Block content
Корисні посилання

Освітній портал