Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS

Відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Пощук

Головна » 2017 » Квітень » 28 » Першість Білоцерківського району з футболу фінішувала
11:38
Першість Білоцерківського району з футболу фінішувала

27 квітня на базі Центрального районного стадіону відбулись фінальні змагання першості Білоцерківського району з футболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, головний суддя змагань старший тренер відділення футболу Кривий В.О. Призові місця розподілились наступним чином: перше місце виборола команда юних футболістів Узинської ЗОШ №1 (учитель Павлієнко В.М.), друге – команда Шкарівської ЗОШ (учитель Чорна О.А.), трете – команда Дроздівської ЗОШ (учитель Тулуман С.В.). Також 27 квітня на базі Фастівського НВО відбулась першість Білоцерківського району з футболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, головний суддя змагань Ковтун В.В., учитель фізичної культури закладу. На цих змаганнях виявлені такі результати: перше місце – команда Сухоліського НВК (учитель Проценко А.І.), друге – команда Узинської ЗОШ №5 (учитель Мацюк С.М.), трете місце посіла команда Матюшівської ЗОШ (учитель Сулима А. В.). Команди, які стали призерами та переможцями змагань, були нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.

Категорія: Спорт | Переглядів: 425 | Додав: Аdmin | Рейтинг: 0.0/0