№ п/п
|
Обласний конкурс
|
Місце
|
Учасник,керівник
|
1. |
Обласний конкурс фоторобіт
"Неосяжна моя, Україно!"
|
І
І
|
Петрик Андрій
(кер. Раш О.О.)
Невідомська Богдана
(Гайдук Т.В.)
|
2.
|
Обласний конкуср дитячих театральних колективів
"Театральні обрії"
|
заохочувальна грамота
|
колектив "Прем'єрка"
(Кустікова О.П.)
|
3.
|
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт
юних фотоаматорів "Моя Україно!"
|
І |
Проценко Євген
(Литвин З.Ф.)
|
|
|
І |
Невідомська Богдана
(Гайдук Т.В.)
|
|
|
І |
Крюков Євген
|
|
|
ІІІ |
Проценко Євген |
4. |
Обласний етап Всеукраїнської експедиціїучнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
|
ІІ |
вихованці гуртка "Краєзнавство"
(Тищенко В.Т.)
|
|
|
ІІ |
вихованці гуртка "Вертикаль"
(Рудь О.М.)
|
5. |
Обласний етап Всеуркаїнськго конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!"
|
заохочувальні грамоти
|
Чуприна Поліна,
Парникоза Анастасія,
Проценко Євген
(Гайдук Т.В., Семишкурна К.А.)
|
6.
|
Обласний етап Всеукраїнського
конкурсу-огляду нутрішнього озеленення навчальних закладів "Галерея кімнатних рослин"
|
ІІІ |
Еко-біологічна секція "Юннати"
(Вовк І.В.)
|
7. |
Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"
|
ІІІ |
Салівонська Лілія
(Бобровник І.А.)
|
8. |
Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Скарби рідного краю"
|
заохочувальна грамота
|
Крюков Євген
(Гайдук Т.В.)
|
|
|
заохочувальна грамота
|
Однорог Катерина, Однорог Ольга
(Гайдук Т.В.)
|
9.
|
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер"
|
заохочувальна грамота
|
Палкіна Аліна
(Вовк І.В.)
|
10. |
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Парад квітів"
|
заохочувальна грамота
|
Еко-біологічна секція "Юннати"
(Вовк І.В.)
|
11. |
Обласний етап Всеукраїнської історико-георафічної експедиції "Історія міст і сіл України"
|
лауреат |
вихованці гуртка "Краєзнавець"
(Кравченко А.О.)
|
12. |
Обласний етап Всеукраїнської
виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш
пошук і творчість тобі, Україно!"
|
І |
Петрашенко Сергій
(Лебедєв А.О.)
|
|
|
ІІІ |
Голодний Іван
(Лебедєв А.О.)
|
13. |
Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
|
ІІ |
вихованці гуртка "М'яка іграшка"
(Морська Ю.А.)
|